Male maškare

Objavljeno u Novosti

11. veljače započela je vladavina maškara. Vesela maskirana povorka krenula je iz Dječjeg vrtića Drniš na Poljanu gdje je gradonačelnik gosp. Josip Begonja službeno predao ključeve grada našim mališanima. U povorci i prigodnom programu sudjelovale su sve vrtićke skupine Dječjeg vrtića Drniš iz centralnog objekta i svih područnih odjeljenja.

Mjesecima unaprijed vrijedno su se izrađivali kostimi, svakodnevno u skupinama vježbale koreografije da bi se sav taj trud pokazao na pozornici.

Zahvaljujemo se vrijednim odgojiteljicama, djeci, roditeljima i ostalim zaposlenicima vrtića koji su pomogli da male maškare budu pravi spektakl.

Službene fotografije s događaja dostupne su na Facebook stranici Radio Drniša OVDJE.

 

Pratite nas na Facebook-u i Twitter-u!