Suradnja s Crvenim križem

Objavljeno u Novosti

Pedagoške 2020./2021. godine naš vrtić registrirali smo na platformu Sigurnije škole i vrtići Hrvatskog Crvenog križa kako bi provodili aktivnosti koje će naš vrtić učiniti sigurnijim.

Cilj projekta je poboljšati znanja i ojačati kompetencije djece u vrtićima, te njihovih odgojitelja za teme pripreme za izvanredne situacije, prve pomoći, psihosocijalne podrške i sigurnosti. Platforma je prvenstveno namijenjena odgojiteljima, stručnim suradnicima, te djeci i roditeljima. Na platformi su dostupne informacije, prezentacije, upitnici, te prijedlozi aktivnosti i radionice s uputama za izvođenje i popratnim radnim listovima.

Dobili smo na poklon torbe za naša područna odjeljenja (Radonić, Drinovci, Gradac i Oklaj), kao i edukativne priče "Veseli dan doktora Vedrana Veselića", na čemu zahvaljujemo gđi Vinki Badžim, ravnateljici Gradskog društva Crvenog križa u Drnišu.

Pratite nas na Facebook-u i Twitter-u!