Edukacija odgojiteljica u Dječjem vrtiću Drniš

Objavljeno u Nastavak unaprjeđenja usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja Dječjeg vrtića Drniš u gradu Drnišu

U sklopu projekta „Nastavak unaprjeđenja usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja“, prošli vikend održana je edukacija odgojiteljica na temu „Osnaživanje psihološkog kapitala predškolskog djeteta“. 

Edukacija je realizirana u suradnji s Udrugom „Osnaži- usavrši integriraj“ iz Zagreba.

Cilj edukacije je poticanje profesionalnog i osobnog razvoja odgojno-obrazovnih djelatnika kroz osnaživanje pedagoških kapaciteta.

U fokusu rada je analiza i implementacija mogućnosti za kvalitetan, inovativan i učinkovit odgojno-obrazovni rad, koji se postiže kroz ostvarenje ideje cjeloživotnog učenja i promociju znanstvene pismenosti.

Pratite nas na Facebook-u i Twitter-u!